SKiC SEO

Podobne artykuły

  • Brak podobnych artykułów.
SKiC SEO
.

SKiC Robert Aptacy

Naprawa urządzeń chłodniczych i klimatyzacji Warszawa i cała Polska. Działamy w branży od roku 2004 w tym czasie wyspacjowaliśmy się w następujących naprawach i serwisie:
Naprawiamy i serwisujemy wytwornice wody lodowej o dowolnej wydajności chłodniczej bez względu na producenta i ich zastosowanie. Remontujemy i modernizujemy chillery na terenie całej POLSKI.
Serwis osuszaczy powietrza i osuszaczy sprężonego powietrza – Remontujemy i serwisujemy osuszacze kondensacyjne wszystkich typów domowe, przemysłowe czy też osuszacze sprężonego powietrza stosowane w przemyśle.
Serwis nawilżaczy offsetowych TechnoTrans Baldwin i innych. Naprawiamy i serwisujemy inne podzespoły niezbędne do poprawnej pracy nawilżaczy stosowanych w poligrafii takich jak dozometry, alkoprint i inne …
Serwis pomp ciepła, naprawiamy i modernizujemy pompy ciepła o dowolnej wydajności chłodniczej, powietrze woda wewnętrzne, powietrze woda zewnętrzne, powietrze woda kompaktowe, pompy ciepła z przeznaczeniem do wody użytkowej, basenowej i ogrzewania budynku itd…
Serwis central wentylacyjnych oraz sterowania central i systemów nawiewu. Naprawiamy i modernizujemy centrale wentylacyjne z rekuperacją wyposażone w system chłodzenia i grzania. Serwisujemy i modernizujemy centrale wentylacyjne na terenie całej POLSKI.
Naprawa lodówek samochodowych i przenośnych wszystkich producentów. Naprawiamy lodówki do samochodów typu TIR oraz autobusów i autokarów.

Dzięki usłudze „drzwi w drzwi” nie wielko gabarytowe urządzenia chłodnicze czy klimatyzacyjne od użytkowników z całej Polski naprawiamy i modernizujemy w siedzibie naszej firmy. Należy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy a nasz kurier odbierze lodówkę, osuszacz, kostkarkę czy inne urządzenie z dowolnego miejsca w kraju i po naprawie dostarczy je w to samo miejsce lub miejsce wskazane przez zleceniodawcę

Naprawa lodówek samochodowych | usługa drzwi w drzwiDla klientów z poza Warszawy

Nasz serwis uruchomił usługę drzwi w drzwi

polega ona na odbiorze urządzenia od klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL przed naprawą i odesłaniu go po naprawie w to samo miejsce lub miejsce wskazane przez zleceniodawcę na terenie POLSKI. 

Jeśli decydują się państwo na skorzystania z tej usługi prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

"Zgłoszenie przeglądu lub awarii"

serwis lodówek INDEL B

Koszt usługi jest zależny od gabarytów urządzenia i formy płatności za usługę.

 
W artykule SEO