Naprawa lodówki Indel B TB035NN3

.

Lodówki firmy Indel B są bardzo często spotykane na rynku europejskim zarówno jako lodówki gastronomiczne, lodówki przenośne i turystyczne jak również lodówki samochodowe. Lodówka Indel B TB035NN3 jest starszym wypustem tej firmy lodówka taj jest dość dobrze wykonana producent zadbał o dobry agregat i solidne rurowanie co jest niezwykle ważne ponieważ chroni lodówki przed utratą szczelności.

Mocne strony lodówki Indel B TB035NN3:

 • Sprężarka firmy Danfoss specjalnie zaprojektowana i wykonana na potrzeby lodówek przenośnych i samochodowych. Jest zabezpieczona przed odwróceniem oczywiście jednak nie może pracować w pozycji odwróconej ponieważ się z całą pewnością uszkodzi. Sprężarka ta w połączeniu z wydajnym skraplaczem wspartym jeszcze wentylatorem jest bardzo wydajna i zapewnia szybkie osiągnięcie żądanej temperatury w komorze chłodniczej.
 • Oprócz elektroniki rozruchowej sprężarki 101N0210 firmy Danfoss lodówka ta nie ma niepotrzebnych elektronicznych gadżetów takich jak elektroniczny układ regulacji temperatury czy też linijka diodowa wskazująca orientacyjną temperaturę. Termostat mieszkowy odpowiedzialny za regulacje temperatury jest niezawodny a co najważniejsze koszt jego wymiany jest niewspółmiernie tańszy od elektroniki.
 • Izolacja lodówki zapewnia utrzymanie żądanej temperatury przy zaniku zasilania.
 • Tak jak napisałem wcześniej linia freonowa zbudowana jest z solidnych i grubościennych rurek odpornych na drgania wyginanie i czas korozji jest bardzo długi.Naprawa lodówki Indel B TB035NN3

Słabe strony lodówki Indel B TB035NN3

 • Estetyka
 • Parownik urządzenia nie może być naprawiany należy go zastąpić nowym i zbudować nową linie freonową.

Naprawa lodówki Indel B TB035NN3

Każda lodówka przed rozpoczęciem naprawy poddana jest serii czynności serwisowych których celem jest określenie co w niej jest popsute jak również określenie przyczyny powstania awarii. Na podstawie zebranych informacji sporządzana jest ekspertyza w której właściciel informowany jest co należy wymienić w lodówce na co zwrócić uwagę by uniknąć kolejnych drogich napraw. W skład EKSPERTYZY wchodzi również oferta cenowa na potrzebne uszkodzeni podzespoły jak również cena czynności związanych z poprawnym wykonaniem naprawy. Koszt ekspertyzy w przypadku lodówki Indel B TB035NN3 to jedyne 100,00 złotych netto jeśli jednak właściciel lub zleceniodawca reflektuje na naprawę koszt ten pozostaje po stronie Naszego serwisu.

Najczęstsze awarie lodówki Indel B TB035NN3:

 1. Wymiana sprężarki uszkodzonej elektrycznie
 2. Wymiana elektroniki rozruchowej sprężarki
 3. Wymiana sprężarki uszkodzonej mechanicznie lub na wskutek braku czy też nadmiaru gazu R134 A w instalacji freonowej.
 4. Wymiana wentylatora skraplacza
 5. Wymiana termostatu mieszkowego
 6. Parownik – budowa nowej linii freonowej.

Naprawa lodówki Indel B TB035NN3

Naprawa lodówek samochodowych, przenośnych
oraz lodówek turystycznych

Serwis Warszawa

Telefon : +48 501179381
 

Naprawa lodówki Indel B TB035NN3 Warszawa POLSKA, Serwis lodówki Indel B TB035NN3 Warszawa POLSKA, Modernizacja lodówki Indel B TB035NN3 Warszawa POLSKA, Serwis lodówek Indel B Polska

Naprawa lodówek samochodowych | usługa drzwi w drzwiDla klientów z poza Warszawy

Nasz serwis uruchomił usługę drzwi w drzwi

polega ona na odbiorze urządzenia od klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL przed naprawą i odesłaniu go po naprawie w to samo miejsce lub miejsce wskazane przez zleceniodawcę na terenie POLSKI. 

Jeśli decydują się państwo na skorzystania z tej usługi prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

"Zgłoszenie przeglądu lub awarii"

serwis lodówek INDEL B

Koszt usługi jest zależny od gabarytów urządzenia i formy płatności za usługę.