Naprawa lodówki VOLVO FH 13 model P2652

.

W naszym serwisie naprawiamy i serwisujemy lodówki samochodowe i lodówko – zamrażarki stosowane w transporcie kołowym w tym również VOLVO FH 13 model P2652. Lodówki te wyposażone w agregat chłodniczy firmy DANFOSS typ BD35F sprawują się dobrze i bardzo dobrze lecz niewielki parownik rurowy ukryty w ściankach urządzenia sprawia że lodówki te długo osiągają żądaną temperaturę.

Wady lodówek VOLVO P2652

1. Parownik rurowy ukryty w ściankach lodówki nie dość że mało wydajny to na dodatek trudny do wymiany w przypadku gdy ulegnie rozszczelnieniu.
2. Lodówka wyposażona jest w elektronikę pomiarową temperatury Rev 7.0 HJST, PIC16F883 która jest zawodna i często jest przyczyną awariiNaprawa lodówki VOLVO FH 13 model P2652
3. Trudny demontaż lodówki

Mocne strony lodówki VOLVO FH 13 model P2652

1. Lodówka wyposażona jest w znakomity naszym zdaniem agregat chłodniczy firmy Danfoss BD35F który zapewnia lodówce długoletnią i bezawaryjną pracę.
2. Rurowanie linii freonowej wykonane jest z materiału o stosunkowo dużej grubości ścianek co zapewnia długoletnią szczelność układu freonowego.
3. Skraplacz lodówki wyposażony jest w wydajny i cichy wentylator który pozwala jej swobodnie pracować nawet gdy w kabinie jest dość duża temperatura.

Wszystkie lodówki które trafiają do naszego serwisu w początkowej fazie poddawane są serii czynności kontrolnych, pomiarów których celem jest określenie co w lodówce uległo awarii, co było przyczyną powstania usterki oraz oszacowanie kosztu naprawy. Koszt takiej ekspertyzy w przypadki lodówki VOLVO FH 13 model P2652 to jedyne 100,00 złotych netto. Jeśli jednak klient reflektuje na naprawę koszt ten leży po stronie naszego serwisu.

Najczęściej naprawiane w lodówkach VOLVO FH 13 model P2652

1. Wymiana sprężarki chłodniczej uszkodzonej mechanicznie – lodówka pracowała w momencie przechyłu kabiny i nie zadziałał czujnik przechyłu.
2. Wymiana sprężarki która straciła spręż.
3. Uszczelnienie instalacji freonowej w okolicach sprężarki najczęściej dochodzi do rozszczelnienia miejsc spawu w okolicach samej sprężarki.
4. Wymiana parownika na nowy – stosujemy parowniki nowe aluminiowe a nie parowniki rurowe.
5. Mycie i udrożnienie instalacji freonowej wraz z wymianą osuszacza filtra freonu.
6. Wymiana elektroniki sterującej temperatury.
7. Wymiana elektroniki sterującej sprężarki 101N0210 firmy Danfoss
8. Wymiana skraplacza – uszkodzenie mechaniczne lub rozszczelnienie.

Naprawa lodówki VOLVO FH 13 model P2652

Naprawa lodówek samochodowych, przenośnych
oraz lodówek turystycznych

Serwis Warszawa

Telefon : +48 501179381
 

Naprawa lodówki VOLVO FH 13 model P2652, Naprawa lodówek samochodowych VOLVO FH 13 model P2652 Warszawa, Serwis lodówek Tir VOLVO FH 13 model P2652, Serwis lodówek VOLVO Polska, Remont lodówki VOLVO FH 13 model P2652 Warszawa Polska

Naprawa lodówek samochodowych | usługa drzwi w drzwiDla klientów z poza Warszawy

Nasz serwis uruchomił usługę drzwi w drzwi

polega ona na odbiorze urządzenia od klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL przed naprawą i odesłaniu go po naprawie w to samo miejsce lub miejsce wskazane przez zleceniodawcę na terenie POLSKI. 

Jeśli decydują się państwo na skorzystania z tej usługi prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

"Zgłoszenie przeglądu lub awarii"

serwis lodówek INDEL B

Koszt usługi jest zależny od gabarytów urządzenia i formy płatności za usługę.