Naprawa lodówki Waeco CoolFreeze CDF-35

.

Firma Waeco wypuściła na rynek EUROP kilkanaście typów lodówek samochodowych, przenośnych i turystycznych w tym lodówkę przenośną Waeco CoolFreeze CDF-35.

Ta niewielka sympatyczna lodówka jest bardzo dobrym wypustem tej firmy uzbrojona w solidny agregat chłodniczy przewymiarowany do objętości komory chłodniczej zapewnia szybkie osiąganie żądanej temperatury przy stosunkowo małym poborze prądu. Izolacja termiczna ścianek lodówki pozwala utrzymać niską temperaturę wewnątrz przy nieoczekiwanym zaniku powietrza.

Lodówka ta jednak ma swoje wady;

  • Parownik został zatopiony w piance i nie ma możliwości swobodnego jego wymiany. Jeśli utraci szczelność lodówkę należy przerabiać poprzez dobudowę nowego elementu chłodzącego i budowę nowej linii freonowej.
  • Podobnie z sondą pomiarową temperatury. Producent zatopił ją w miejscu niedostępnym dla serwisu i kiedy ulega awarii należy budować nową linie elektryczną specjalnie dla sondy.
  • Potencjometr regulacji temperatury bardzo często ulega uszkodzeniu przez brud wilgoć i tak dalej.Naprawa lodówki Waeco CoolFreeze CDF-35

Naprawa lodówki Waeco CoolFreeze CDF-35

Przed rozpoczęciem czynności naprawczych każda jedna lodówka która trafia do naszego serwisu poddawana jest wielu testom, pomiarom elektrycznych, pomiarom ciśnień i wydajności sprężarki. Na podstawie uzyskanych informacji tworzony jest raport EKSPERTYZA. W dokumencie tym właściciel informowany jest o awariach w lodówce o raz o przyczynie ich powstania, ekspertyza zawiera również koszty naprawy o ile zleceniodawca reflektuje na naprawę koszt ekspertyzy leży po naszej stronie w przeciwnym racie koszt ekspertyzy w przypadku lodówki Waeco CoolFreeze CDF-35 to jedyne 100,00 złotych netto.

Najczęściej naprawiane w lodówce Waeco CoolFreeze CDF-35

  1. Wymiana sprężarki uszkodzonej mechanicznie to znaczy lodówka w czasie pracy została przewrócona.
  2. Wymiana sprężarki Danfoss BD35F na wskutek utraty sprężu – agregat chodzi lecz nie wytwarza ciśnienia gazu R134A.
  3.  Wymiana elektroniki sterowniczej która albo została uszkodzona na wskutek złego zasilania bądź popsuła się na wskutek starzenia się podzespołów elektronicznych.
  4. Wymiana sondy pomiarowej temperatury wraz z potencjometrem.
  5. Mycie instalacji freonowej wraz z wymianą osuszacza filtra oraz wymiana czynnika chłodniczego R134a na nowy i słuchy.
  6. Wymiana wentylatora skraplacza.

Naprawa lodówki Waeco CoolFreeze CDF-35

Naprawa lodówek samochodowych, przenośnych
oraz lodówek turystycznych

Serwis Warszawa

Telefon : +48 501179381
 

Naprawa lodówki Waeco CoolFreeze CDF-35 Warszawa POLSKA, Serwis lodówki Waeco CoolFreeze CDF-35 Warszawa POLSKA, Serwis lodówek WAECO Warszawa POLSKA, Naprawa lodówek przenośnych WAECO Warszawa POLSKA

Naprawa lodówek samochodowych | usługa drzwi w drzwiDla klientów z poza Warszawy

Nasz serwis uruchomił usługę drzwi w drzwi

polega ona na odbiorze urządzenia od klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL przed naprawą i odesłaniu go po naprawie w to samo miejsce lub miejsce wskazane przez zleceniodawcę na terenie POLSKI. 

Jeśli decydują się państwo na skorzystania z tej usługi prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

"Zgłoszenie przeglądu lub awarii"

serwis lodówek INDEL B

Koszt usługi jest zależny od gabarytów urządzenia i formy płatności za usługę.