Naprawa TRANE Warszawa

.

Naprawa Trane, naprawa i serwis przemysłowych wytwornic wody lodowej.
Gwarantujemy solidność i konkurencyjne ceny. Naprawa TRANE -Warszawa i cała POLSKA

Serwis Klimatyzacji i Chłodnictwa Robert Aptacy.

ma zaszczyt zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług w zakresie.

naprawy i remontów agregatów wody lodowej TRANE.
• przeglądy i serwis chiller TRANE.
• jednorazowa naprawa wytwornic wody lodowej TRANE.
• mycie i konserwacja agregatów wody lodowej TRANE.
• przezwajanie i remont sprężarek TRANE.
• wymiana czynnika chłodniczego w systemach chłodniczych.
• uzupełnienie czynnika chłodniczego -freonu – w instalacjach chillera.
• i wiele innych czynności których celem jest zapewnienie Państwu satysfakcji z dobrze działających urządzeń.

Już od 2004 roku nasz serwis świadczy usługi w zakresie montażu, naprawy, remontów, serwisu maszyn i urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. W tym okresie między innymi montowaliśmy i uruchomiliśmy systemy chłodu, klimatyzacji i mroźni. W chwili obecnej nasz serwis specjalizuje się w naprawie i serwisie agregatów wody lodowej.

Oferujemy Państwu.

Co roczny przegląd agregatów wody lodowej. W zakresie tej usługi oferujemy:

• Mycie i czyszczenie wymiennika ciepła po stronie wysokiej zwanego skraplaczem.
• Mycie i czyszczenie wymiennika ciepła po stronie niskiej zwanego parownikiem.
• Kontrola wizualna obudowy i elementów nośnych wytwornic lodu.
• Kontrola wizualna wentylatorów.
• Kontrola wizualna instalacji elektrycznej.
• Kontrola wizualna instalacji sterowniczej.
• Kontrola poprawnej kalibracji sterowników.
• Kontrola zakwaszenia układu freonowego.
• Kontrola ciśnień freonu.
• Kontrola wydajności sprężarki.
• Kontrola drożności filtra freonowego.
• Pomiary prądów sprężarki.
• Pomiary prądów wentylatorów.
• Pomiar prądów pomp wymuszających.
• Pomiar i regulacja zaworów wyrównawczych cieczy.
• Pomiar temperatur i przyrównanie ich do wskazań elektroniki pomiarowo kontrolnej.
• Kontrola poprawnej pracy elementu rozprężnego.
• Wykonanie raportu po kontrolnego wraz z wyszczególnieniem obecnych awarii i zagrożeń.

Koszt takiego przeglądu waha się w granicach od 750,00 zł netto nawet po 1200,00 zł netto.

Serwis wytwornic wody lodowej zawiera w sobie następujące czynności.

• Wszystkie czynności jak powyżej czyli w rocznym przeglądzie chillera.
• Kontrola wilgotności czynnika chłodniczego / laboratoryjna.
• Kontrola zakwaszenia czynnika chłodniczego / laboratoryjna.
• Kontrola drgań układu.
• Wymiana filtra freonowego.
• Uzupełnienie czynnika chłodniczego.
• Jeśli zajdzie taka konieczność wymiana oleju w układzie freonowym.
• Kontrola i kalibracja elektroniki sterowniczej.
• Kalibracja automatyki wykonawczej.
• Kontrola przebicia do masy.
• Kontrola instalacji i połączeń elektroniki pomiarowej.
• Kontrola szafy sterowniczej z wykorzystaniem kamery termo wizyjnej.
• Drobne czynności serwisowe niezbędne dla zapewnienia poprawnej pracy urządzenia.
• Protokół zakończenia prac.

Koszt takiego serwisu waha się w granicach od 1 800,00 zł netto nawet po 2 500,00 zł netto

Naprawa Trane

Agregat to maszyna, która odprowadza ciepło z cieczy za pomocą kompresji bądź oparów z cyklu chłodzenia absorpcyjnego. Agregaty wody lodowej, czyli popularne chillery, znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i klimatyzacji. Ich zadaniem jest dystrybucja powietrza, bądź cieczy, które mają odpowiednio niską temperaturę – pozwala to na utrzymanie i poprawny przebieg niektórych procesów technologicznych. Woda lodowa jest wychłodzona w chillerze, a następnie trafia do wentylatorowych wymienników ciepła. Oczywiście, w zależności od typu i przeznaczenia maszyny, możemy mówić o różnych urządzeniach końcowych, które mają za zadanie transmisję wody lodowej.

.

Ciecz, która zostaje na powrót ogrzana w urządzeniach końcowych, trafia do chillera. Agregaty przemysłowe działają na nieco innej zasadzie, gdyż schłodzone ciecz, która znajduje się w parowniku, trafia do danych chłodnic. System pośredniczący stanowi zaś układ pomp dystrybucyjnych. Zakres zastosowania chłodnic przemysłowych jest bardzo szeroki; mogą służyć zarówno do chłodzenia produktów jak i maszyn przemysłowych oraz innych mechanizmów produkcyjnych. Agregaty wody lodowej mogą występować w formie scentralizowanej jak i rozproszonej. W przypadku formy scentralizowanej, agregaty wytwarzają płyn o możliwie jak najniższej temperaturze, zaś układy podmieszania mają za zadanie utrzymywać określoną temperaturę w pozostałych częściach układu.

Układy rozproszone charakteryzują się tym, że każdy proces jest przypisany do danego chillera, przy czym istnieje możliwość połączenia ze sobą kilku agregatów. Oczywiście, łączenie układów może odbyć się jedynie w momencie, kiedy agregaty nie muszą współpracować ze sobą w sposób permanentny. Agregaty ze skraplaczem chłodzonym powietrzem stanowią najpopularniejsze, a zarazem najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla zakładów o charakterze przemysłowym. Zarówno skraplacz jak i inne części agregatu są instalowane na zewnątrz budynku we wspólnej obudowie. Zwarta i kompaktowa forma tego typu agregatów jest bardzo wygodna.

Wymiana elementów eksploatacyjnych oraz nadzór techniczny nad urządzeniem są w tym przypadku ułatwione, zaś pole pracy dla serwisanta zostaje w znacznej mierze ograniczone. Agregaty wody lodowej ze skraplaczem chłodzonym powietrzem są bez wątpienia bardzo wydajne, jednak determinują użycie zwiększonej ilości czynnika chłodniczego w obiegu. Co za tym idzie wymiana czynnika chłodniczego musi następować znacznie częściej niż w przypadku agregatu ze skraplaczem chłodzonym wodą. Agregaty ze skraplaczem chłodzonym cieczą wykorzystują zazwyczaj wodę bądź wodny roztwór glikolu (uzupełnienie glikolu odbywa się sporadycznie, gdyż agregaty wykorzystują tylko niewielką ilość czynnika chłodniczego).

Ciecz zostaje następnie schłodzona przy pomocy wymiennika ciepła, który znajduje się na zewnątrz budynku. Wymienniki ciepła występują w dwu wersjach: suchej i ze zraszaniem wodnym. Wymiana ciepła jest wzmacniania poprzez wodę, która znajduje się w rurkach wymiennika i katalizuje proces wymiany ciepła. Z racji tego, że system agregacji jest zamknięty, muszą znajdować się w nim specjalne urządzenia zabezpieczające takie jak zawór bezpieczeństwa. System agregacji wodnej znajduje zastosowanie we wszystkich zakładów produkcyjnych, w których odległość od agregatu nie pozwala na użycie systemu bezpośredniego posiadającego zdalny skraplacz. Do głównych zalet wykorzystania agregatu ze skraplaczem chłodzonym cieczą zaliczamy: możliwość montażu systemu w dowolnej odległości pomiędzy wymiennikiem znajdującym się na zewnątrz a stałym agregatem, pracę w dowolnej temperaturze (agregaty ze skraplaczem chłodzonym powietrzem nie mogą pracować we wszystkich warunkach atmosferycznych), minimalne ilości czynnika chłodniczego, duży odzysk ciepła skraplania, a także stały poziom ciśnienia skraplania.

Niemniej, agregaty sprawdzają się jedynie w dużych zakładach produkcyjnych, które są w stanie zorganizować odpowiednią przestrzeń eksploatacyjną
Jak wybrać dobry agregat wody lodowej? Wybór odpowiedniego agregatu jest warunkowany kilkoma czynnikami. Jeżeli użytkownik posiada wystarczająco dużo miejsca i może przeznaczyć je na utworzenie małej maszynowni, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrał agregat lodowy chłodzony cieczą. Jeżeli jednak użytkownikowi zależy na kompensacji miejsca i jego maksymalnej redukcji, to z czystym sumieniem możemy polecić agregaty wody lodowej chłodzone powietrzem. Koszty związane z montażem i konfiguracją agregatów wody lodowej ze skraplaczami chłodzonymi cieczą wymagają zastosowania pomp dystrybucyjnych, wież chłodniczych i innych elementów, które wpływają na podniesienie kosztów prac. Oczywiście, stała eksploatacja urządzenia pozwala na zbicie kosztów inwestycji i zwrócenie części sumy. Bodźcem wpływającym na podjęcie decyzji o zakupie powinna być wiedza o efektywności urządzeń oraz możliwości pracy we wszystkich warunkach i w każdej temperaturze. Jako, że cieczą może być zarówno woda jak i wodny roztwór glikolu, użytkownicy mogą podłączyć agregat do zbiornika wodnego i tym samym zaoszczędzić na organizacji chłodni wentylatorowych.

Agregaty ze skraplaczem chłodzonym cieczą mogą okazać się fantastycznym rozwiązaniem technologicznym dla zakładów produkcyjnych, które mogą wykorzystać gorącą wodę, która stanowi produkt uboczny pracy skraplacza. Przed podjęciem decyzji o zakupie określonego typu agregatu należy dokładnie zastanowić się nad funkcjonalnością tych urządzeń i ich ponadpodstawowym wykorzystaniu. Urządzenia będące w stałym użyciu muszą być poddawane stałym przeglądom technicznym i nadzorom serwisowym.

Przegląd techniczny i przegląd okresowy pozwalają na szybkie wychwycenie nieprawidłowości w działaniu urządzenia. Usterki są często niewidoczne na pierwszy rzut oka, gdyż mogą dotyczyć nieprawidłowego funkcjonowania podzespołów, bądź awarii pomniejszych elementów eksploatacyjnych.

Naprawa TRANE

Naprawa i serwis agregatów wody lodowej TRANE – Warszawa, Naprawa i serwis wytwornic wody lodowej TRANE, Naprawa TRANE Warszawa, Przegląd agregatów wody lodowej Trane, Remont i przegląd wytwornic wody lodowej TRANE, Uzupełnienie gazu TRANE Warszawa, Naprawa i serwis wytwornic wody lodowej TRANE – Warszawa, Regeneracja agregatów wody lodowej TRANE – Warszawa, Modernizacja wytwornic wody lodowej TRANE – Warszawa, Remont i przegląd wytwornic wody lodowej TRANE – Warszawa, Naprawa sterowania w wytwornicach wody lodowej TRANE – Warszawa, Automatyka i sterowanie wytwornic wody lodowej TRANE -Warszawa, Osuszanie instalacji freonowej w agregatach wody lodowej TRANE – Warszawa, Spawanie instalacji freonowej w w agregacie wody lodowej TRANE – Warszawa, Mycie i regeneracja wymiennika ciepła w agregacie wody lodowej TRANE – Warszawa, Uzupełnienie gazu w chilerze TRANE – Warszawa, Gaz do agregatu wody lodowej TRANE – Warszawa, Przegląd agregatów wody lodowej Trane i instalacji współpracującej Warszawa, SKiC Robert Aptacy pogwarancyjny serwis Trane – Warszawa, Remont pompy wodnej Trane – Warszawa, Uruchomienie i konserwacja systemów wody lodowej TRANE – Warszawa, Naprawa chlllera – agregatu wody lodowej TRANE WARSZAWA, Przegląd i kalibracja agregatów wody lodowej TRANE – Warszawa, Uzupełnienie gazu w chilerze TRANE, Naprawa i serwis agregatów wody lodowej TRANE Warszawa, Regeneracja agregatów wody lodowej TRANE, SKiC Robert Aptacy serwis Trane – Warszawa, Spawanie instalacji freonowej w agregacie wody lodowej TRANE, Naprawa i serwis agregatów wody lodowej TRANE – Warszawa, Naprawa i serwis wytwornic wody lodowej TRANE, Naprawa TRANE Warszawa, Przegląd agregatów wody lodowej Trane, Remont i przegląd wytwornic wody lodowej TRANE, Uzupełnienie gazu TRANE Warszawa, Naprawa i serwis wytwornic wody lodowej TRANE – Warszawa, Regeneracja agregatów wody lodowej TRANE – Warszawa, Modernizacja wytwornic wody lodowej TRANE – Warszawa, Remont i przegląd wytwornic wody lodowej TRANE – Warszawa, Naprawa sterowania w wytwornicach wody lodowej TRANE – Warszawa, Automatyka i sterowanie wytwornic wody lodowej TRANE -Warszawa, Osuszanie instalacji freonowej w agregatach wody lodowej TRANE – Warszawa, Spawanie instalacji freonowej w w agregacie wody lodowej TRANE – Warszawa, Mycie i regeneracja wymiennika ciepła w agregacie wody lodowej TRANE – Warszawa, Uzupełnienie gazu w chilerze TRANE – Warszawa, Gaz do agregatu wody lodowej TRANE – Warszawa, Przegląd agregatów wody lodowej Trane i instalacji współpracującej Warszawa, SKiC Robert Aptacy pogwarancyjny serwis Trane – Warszawa, Remont pompy wodnej Trane – Warszawa, Uruchomienie i konserwacja systemów wody lodowej TRANE – Warszawa, Naprawa chlllera – agregatu wody lodowej TRANE WARSZAWA, Przegląd i kalibracja agregatów wody lodowej TRANE – Warszawa, Uzupełnienie gazu w chilerze TRANE, Naprawa i serwis agregatów wody lodowej TRANE Warszawa, Regeneracja agregatów wody lodowej TRANE, SKiC Robert Aptacy serwis Trane – Warszawa, Spawanie instalacji freonowej w agregacie wody lodowej TRANE

Naprawa lodówek samochodowych | usługa drzwi w drzwiDla klientów z poza Warszawy

Nasz serwis uruchomił usługę drzwi w drzwi

polega ona na odbiorze urządzenia od klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL przed naprawą i odesłaniu go po naprawie w to samo miejsce lub miejsce wskazane przez zleceniodawcę na terenie POLSKI. 

Jeśli decydują się państwo na skorzystania z tej usługi prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

"Zgłoszenie przeglądu lub awarii"

serwis lodówek INDEL B

Koszt usługi jest zależny od gabarytów urządzenia i formy płatności za usługę.