Schładzalniki do mleka Wedholms

.

Schładzalniki do mleka firmy Wedholms

Jednym z najbardziej znanych producentów schładzalników do mleka o ugruntowanej pozycji na rynku jest firma Wedholms. Posiada ona zasięg międzynarodowy, gdyż ich produkty możemy spotkać nawet w Japonii lub Korei Południowej, choć głównie skupia się na obszarze Morza Bałtyckiego. Na rynku polskim jest ona reprezentowana przez firmę Eurotanks (z siedzibą we Wrocławiu). W punkcie serwisowym Systemy Klimatyzacji i Chłodnictwa Robert Aptacy dokonujemy konserwacji oraz napraw wszelkich schładzaczy tego przedsiębiorstwa.

Kilka słów o Wedholms

Wedholms od ponad 130 lat zajmuje się przetwórstwem mleczarskim. Została założona już w 1879 roku. Już w 1957 roku firma wykonała duży „skok technologiczny” wprowadzając do obiegu 200, 400 oraz 600 litrowe schładzalniki mleka. W kolejnych latach kontynuowała swoją ekspansje zdobywając nowe rynki i nowych użytkowników. Na dzisiejszy dzień ich obrót roczny jest szacowany na około 100 milionów koron szwedzkich, zaś konstrukcja schładzalników pozwala na przechowywanie w nawet do 40 000 litrów mleka w jednym zbiorniku.
Głównym założeniem firmy jest utrzymywanie mleka w dobrej kondycji, dzięki wysokiej efektywności oraz jakości zbiorników chłodniczych. Te podstawowe cechy projektowanych oraz nastepnie wykonywanych produktów zapewniają utrzymanie wymaganego poziomu witamin oraz minerałów w produkcie w odpowiedniej temperaturze.

Rodzaje schładzalników Wedholms

Firma Eurotanks dostarcza na polski rynek kilka rodzajów schładzalnków, jednak posiadają one kilka wspólnych cech konstrukcyjnych. Zbiorniki są wykonywane z dwóch warstw blachy nierdzewnej chromoniklowej. Funkcję izolacji pełni w nich pianka poliuretanowa. Elementy są łączone przez spawanie metodą laserową (osiągana jest dzięki temu wysoka trwałość łączenia). Na zbiorniku znajduje się otwór służący do wlewania mleka, zaś pomiaru napełnienia można dokonać używając specjalnej listwy oraz tabeli przeliczeniowej specjalnie do tego przeznaczonych. Układ chłodzenia wypełniony jest czynnikiem chłodniczym R404A (posiadającego szerokie zastosowanie w różnych układach ziębniczych). Za bardziej efektywną wymianę ciepła na skraplaczu odpowiada wentylator nawiewający powietrze zewnętrzne na wymiennik, zaś zespół zaworów rozprężnych służy obniżaniu ciśnienia w układzie. Odpowiednio zaprojektowane mieszadło zapewnia równomierne mieszanie produktu. Natomiast na ciekłokrystalicznym wyświetlaczu doskonale widoczna jest temperatura mleka w zbiorniku. Za bezpieczeństwo i prawidłową pracę schładzalnika odpowiada zespół czujników wraz z systemem alarmowym. Na specjalnie życzenie klienta producent może zapewnić system odzysku ciepła ze zbiornikiem izolowanym na wodę, filtr oraz zawór klapowy.
Schładzalniki otwarte mają wielofunkcyjny system regulacji, który jest przecież sercem układu. Możemy zakładać dzięki niemu klika podstawowych parametrów pracy urządzenia. Posiada on funkcję: nadania odpowiedniej temperatury schładzania, opóźnienia czasowego załączenia układu chłodzenia oraz reguluje pracę mieszadła. Ostatni cykl pracy schładzalnika jest zapamiętywany przez system, przez co mamy swoisty „backup” danych otrzymanych w wyniku ostatniej aktywności układu.
W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje schładzalników otwartych:
1. Typ RFT : konstrukcja okrągła, cylindryczna; zakres pojemności od 300 litrów do 1200 litrów
2. Typ SCO – konstrukcja wannowa, o pojemnościach od od 1000 litrów do
1900 litrów
Schładzalniki o konstrukcji o budowie zamkniętej różnią się one pod względem konstrukcyjnym, jak i pod względem dostępnej pojemności. Główną zaletą jest układ automatycznego mycia zbiornika. Co więcej, każdy z etapów mycia można nadzorować i poprawiać „na bieżąco”. Dzięki temu, że środki czyszczące są pobierane również bez udziału użytkownika, cały proces odbywa się w bardziej wygodny i szybszy sposób. Sama myjka również została ulepszona, gdyż jej głowica może się obracać. Bardziej rozbudowany jest także układ sterowania. Dzięki wyposażeniu schładzalnika w skrzynkę sterowniczą WinMaster dostajemy dostęp do kontroli nad temperaturą mleka w urządzeniu, możliwość ustalenia opóźnienia pracy układu schładzającego, regulację systemu mieszania, a także możemy założyć minimalną wartość temperatury mleka (zabezpieczy to mleko przed zamarzaniem w zbiorniku – jest to częsty problem występujący w tego typu mechanizmach). Dane odnośnie pracy urządzenia (wartości temperatury, długości czasu chłodzenia , dane o przerwach w pracy lub/i zasilaniu, występowanie alarmów, rodzaj, kolejność oraz częstotliwość zastosowanych programów mycia) są rejestrowane przez ostatnie 60 dni używania sprzętu. Dzięki aplikacji WinLink możemy przeanalizować je na komputerze i laptopie, co z pewnością ułatwi optymalizację oraz obniżenie kosztów pracy całego układu. W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje schładzalników zamkniętych:
1. Typ DF 95 – zakres pojemności od 1600 litrów do 12000 litrów
2. Typ DF 95L –większe schładzalniki; zakres pojemności od 9000 litrów
do 30000 litrów
Dodatkową opcją jest schładzalnik pionowy typu Silo, z układem automatycznego mycia o pojemności nawet do 40000 litrów!
Jak widać wybór urządzeń jest dosyć szeroki. W zależności od wymaganej pojemności, posiadanych funduszy oraz innych preferencji można dokonać zakupu, którego nie będzie się potem żałować. Szczególnie, że w przypadku awarii lub konieczności serwisowania mogą się Państwo zwrócić do firmy Systemy Klimatyzacji i Chłodnictwa Robert Aptacy, co gwarantuje długą i efektywną żywotność schładzalników.

Schładzalniki do mleka Wedholms

naprawa lodówek mleka, schładzalniki do mleka naprawa, schładzalniki do mleka serwis, Schładzalniki do mleka Wedholms, Naprawa schładzalników do mleka, naprawa chłodziarek do mleka, naprawa chłodziarek do mleka wielkopolska, naprawa schładzalników do mleka, naprawa schładzalników do mleka łódzkie, naprawa schładzalników do mleka mazowieckie, naprawa zbiorników do mleka podlaskie, naprawa schładzalników do mleka podlaskie, naprawa schładzalników do mleka kujawsko-pomorskie, Schładzalniki do mleka serwis, naprawa schładzalników do mleka świętokrzyskie, serwis schładzalników do mleka, schładzalniki do mleka woj łódzkie, części do schładzalników mleka, naprawa schładzalników do mleka radom, naprawa schładzalników do mleka kujawsko pomorskie, schładzalniki do mleka Bieżuń, schładzalniki do mleka kujawsko pomorskie, schładzalnik do mleka delaval serwis, schładzalnik do mleka delaval naprawa, schładzalnik do mleka mueller naprawa, schładzalnik do mleka mueller serwis, schładzalnik do mleka packo naprawa, schładzalnik do mleka packo serwis, naprawa lodówek mleka, schładzalniki do mleka naprawa, schładzalniki do mleka serwis, Schładzalniki do mleka Wedholms, Naprawa schładzalników do mleka, naprawa chłodziarek do mleka, naprawa chłodziarek do mleka wielkopolska, naprawa schładzalników do mleka, naprawa schładzalników do mleka łódzkie, naprawa schładzalników do mleka mazowieckie, naprawa zbiorników do mleka podlaskie, naprawa schładzalników do mleka podlaskie, naprawa schładzalników do mleka kujawsko-pomorskie, Schładzalniki do mleka serwis, naprawa schładzalników do mleka świętokrzyskie, serwis schładzalników do mleka, schładzalniki do mleka woj łódzkie, części do schładzalników mleka, naprawa schładzalników do mleka radom, naprawa schładzalników do mleka kujawsko pomorskie, schładzalniki do mleka Bieżuń, schładzalniki do mleka kujawsko pomorskie, schładzalnik do mleka delaval serwis, schładzalnik do mleka delaval naprawa, schładzalnik do mleka mueller naprawa, schładzalnik do mleka mueller serwis, schładzalnik do mleka packo naprawa, schładzalnik do mleka packo serwis

Naprawa lodówek samochodowych | usługa drzwi w drzwiDla klientów z poza Warszawy

Nasz serwis uruchomił usługę drzwi w drzwi

polega ona na odbiorze urządzenia od klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL przed naprawą i odesłaniu go po naprawie w to samo miejsce lub miejsce wskazane przez zleceniodawcę na terenie POLSKI. 

Jeśli decydują się państwo na skorzystania z tej usługi prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego

"Zgłoszenie przeglądu lub awarii"

serwis lodówek INDEL B

Koszt usługi jest zależny od gabarytów urządzenia i formy płatności za usługę.