Uzupełnienie gazu w lodówce TIR

.

uzupełnianie czynnika freonu w lodówce samochodowej
Serwis Klimatyzacji i Chłodnictwa Robert Aptacy
„Naprawa lodówek samochodowych TIR”
naprawa lodówek  turystycznych i przenośnych
naprawa lodówek i zamrażarek elektrycznych –  sprężarkowych 12,  24 VDC i 230 VAC

SCANIA, MAN, MERCEDES, RENAULT, VOLVO, IVECO, DAF

nie naprawiamy lodówek absorpcyjnych

w usłudze naprawczej nie myjemy lodówek

koszt umycia lodówki to jedyne 35 zł netto

Przeważająca ilość lodówek, które trafiają do naszego serwisu nie domaga ze względu na brak czynnika chłodniczego lub nawet całkowity jego brak.

Należy pamiętać, że freon jest substancją tak rzadką, że przenika przez elementy aluminiowe a zły lut /spaw/ nie stanowi najmniejszego problemu by z czasem czynnik chłodniczy uszedł z lodówki.

Zawsze, gdy ucieka gaz wraz z nim ucieka również olej niezbędny do smarowania sprężarki chłodniczej, pytanie które się nasuwa automatycznie – czy należy z czynnikiem uzupełniać olej ? – tak zawsze. W naszym serwisie każda lodówka samochodowa TIR, lodówka przenośna czy lodówka turystyczna, w której stwierdzimy brak czynnika chłodniczego poddawana jest kontroli wilgotności, zakwaszenia i stanu oleju wewnątrz sprężarki.

Wracając do gazu – brak czynnika chłodniczego powoduje:

  • Lodówka nie domraża – więc pracuje znacznie dłużej by uzyskać żądaną temperaturę
  • Lodówka nie domraża – powoduje rozsadzanie parownika od obudowy lodówki niestety efekt nie odwracalny
  • Agregat lodówki nie ma odpowiedniego smarowania, więc jest zagrożenie zatarcia sprężarki
  • Nadmierna i długotrwała praca sprężarki powoduje uszkodzenie elektroniki sterującej

Niestety trafiają do nas lodówki po innych serwisantach, którzy z powodu braku wiedzy, nieodpowiednich urządzeń do naprawy i serwisu urządzeń chłodniczych lub po prostu z powodu własnego niechlujstwa niszczą lodówki a raczej agregaty chłodnicze w nich zainstalowane. Dotyczy to najczęściej domokrążców, którzy naprawiają lodówki domowe metodą zastrzyk to znaczy dolać gazu skasować pieniądze i zniknąć. Nic bardziej zgubnego dla lodówek nie można na oko dolewać gazu do lodówki, nie można również wlewać gazu do lodówek metodą na wagę, tylko doświadczony serwisant jest w stanie wykorzystując odpowiednie narzędzia odpowiednio uzupełnić czynnik chłodniczy – zazwyczaj uzupełnianie, napełnianie czy wymiana freonu w urządzeniach chłodniczych wymaga innych niezbędnych czynności serwisowych w tym zawsze wymaga wymiany filtra – osuszacza.

ile kosztuje nabicie lodówki gazem

Koszt uzupełnienia czynnika chłodniczego w lodówce samochodowej TIR zależny jest od rodzaju zastosowanego freonu i waha się w granicach od 150,00 zł netto do 250,00 zł netto

Natomiast jeśli z jakichkolwiek przyczyn konieczna jest wymiana oleju koszt ten wzrasta o kolejne 50,00 zł netto

.

uzupełnianie czynnika freonu w lodówce samochodowej

uzupełnianie czynnika freonu w lodówce samochodowej

naciśnij by przeczytać

OFERTA FIRMY SKIC ROBERT APTACY

uzupełnianie czynnika freonu w lodówce samochodowej

naciśnij by przeczytać

Zapoznaj się z naszą ofertą

Kontakt z biurem

+48 501 179 381
 
info@skic.com.pl
 
lub
 ul Potocka 14
Warszawa 01-652
 JAK NAS ZNALEŹĆ ? 

Zapraszamy na naszą stronę główną 

UWAGA!

Za EKSPERTYZĘ czyli – czynności serwisowe których celem jest diagnoza awarii urządzenia oraz określenie kosztu naprawy zleceniodawca zostanie obciążony kwotą 150,00 zł netto w przypadku lodówki samochodowej lub turystycznej.
Po ekspertyzie klient zostanie poinformowany o koszcie naprawy jeśli zaakceptuje koszt naprawy kwota ta nie zostanie doliczona do wartości usługi jednym słowem koszt ekspertyzy leży po stronie serwisu.
Do czasu całkowitego uregulowania płatności lub płatności ogólnej ustalonej pomiędzy stronami urządzenie jest własnością serwisu firmy SKiC Robert Aptacy.
Po terminie 20-stu dni od daty przyjęcia urządzenia do serwisu urządzenie zostanie zutylizowane a zleceniodawca nie będzie rościł żadnych pretensji z tytułu utraty sprzętu.

lodówki samochodowe serwis Warszawa, naprawa lodówek samochodowych Warszawa, naprawa chłodziarek samochodowych, naprawa lodówek samochodowych, naprawa lodówek turystycznych, naprawa lodówek tir, serwis lodówek samochodowych, napełnianie lodówki samochodowej gazem, napełnianie lodówki samochodowej freonem, ile kosztuje nabicie lodówki samochodowej gazem, napełnianie gazem lodówek waeco, napełnianie gazem lodówek przenośnych, napełnianie gazem lodówki man, napełnianie gazem lodówki mercedes, napełnianie gazem lodówki indel, napełnianie gazem lodówki scania, uzupełnianie gazu w lodówce TIR, napełnianie gazu w lodówce przenośnej, uzupełnianie gazu w lodówce samochodowej cena, gaz do lodówki samochodowej, ile kosztuje gaz do lodówki, lodówka samochodowa nabicie, wymiana filtra oraz napełnienie lodówki samochodowej, uzupełnienie czynnika w lodówce tir, wymiana filtra oraz napełnienie lodówki TIR, uzupełnienie gazu w lodówce tir, napełnianie gazu w lodówce samochodowej, napełnienie lodówki samochodowej czynnikiem chłodniczym, napełnianie lodówki samochodowej freonem Warszawa, napełnianie lodówki freonem polska, uzupełnianie czynnika freonu w lodówce samochodowej

Naprawa lodówek samochodowych | usługa drzwi w drzwi

Dla klientów z poza Warszawy

Nasz serwis uruchomił usługę drzwi w drzwi

polega ona na odbiorze urządzenia od klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL przed naprawą i odesłaniu go po naprawie w to samo miejsce lub miejsce wskazane przez zleceniodawcę na terenie POLSKI. 

Koszt usługi jest zależny od gabarytów urządzenia i formy płatności za usługę.

serwis lodówek INDEL B