Skup i sprzedaż chiller GWARANCJA na produkt

Wytwornice wody lodowej zwane potocznie chillerami to wydajne i niezawodne rozwiązania, sprawdzające się wszędzie tam, gdzie konieczne jest utrzymywanie odpowiednio niskiej, stałej temperatury wewnątrz pomieszczenia, odpowiedniej temperatury wody lodowej koniecznej do zapewnienia poprawnej pracy maszyn i urządzeń w tym obrabiarek.

SKiC Robert Aptacy zajmuje się skupem, kompleksową regeneracją oraz sprzedażą zregenerowanych chillerów o dowolnej mocy chłodniczej, wszystkich wiodących marek i o dowolnej mocy chłodniczej.

Używane chillery po regeneracji to w stu procentach sprawne urządzenia, którym działania doświadczonych specjalistów z naszej firmy pozwalają przywracać fabryczną sprawność. Nie trzeba dodawać, że rozwiązanie w postaci zregenerowanego chillera jest opcją znacznie tańszą niż instalacja fabrycznie nowych systemów wody lodowej, dlatego usługi nasze, wykonywane w pełni profesjonalnie, obejmujące również fachowe doradztwo, sprzedaż i montaż chillerów cieszą się coraz większą popularnością na terenie Warszawy i całego kraju.

Chillery o dowolnej mocy

Na życzenie naszych klientów, jesteśmy w stanie dostarczyć chillery o dowolnej mocy chłodniczej.

Moc wytwornicy wody lodowej powinna być odpowiednio dopasowana zapotrzebowania w chłód maszyn, urządzeń oraz systemu klimatyzacji opartego na systemie wody lodowej. W zależności od potrzeb zamawiającego możemy zapewnić budowę instalacji oraz wpięcie maszyn i urządzeń.
W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy również kompleksowe doradztwo w doborze urządzeń rozwiązań technologicznych, które w najlepszym stopniu odpowiedzą na Państwa zapotrzebowanie. Równie chętnie wykonamy certyfikowany montaż oraz regularny serwis chillerów, oferując atrakcyjną, indywidualnie określaną cenę za zakup agregatów wraz z instalacją.

Sprzedaż chiller Loco Warszawa

Sprzedaż chillerów prowadzimy w naszym oficjalnym serwisie Loco Warszawa, przy ul. Rzecznej 6, jednak tak jak wspomniałem wcześniej możemy dostarczyć niezbędne urządzenia do instalacji pod wskazany adres. Cena usługi zawsze ustalana jest indywidualnie i zależy od takich czynników jak: rodzaj i marka chillera, jego parametry, ewentualny montaż i transport urządzeń, ich gabaryty oraz pozostałe cechy wytwornic wody lodowej.

Od lat zajmujemy się sprzedażą, instalacją i serwisowaniem maszyn i podzespołów chłodniczych – na klimatyzacji i chłodnictwie znamy się jak mało kto!

Szukasz sprawdzonego dostawcy urządzeń wody lodowej?

Skontaktuj się z nami już dziś lub odwiedź nasz firmowy serwis w Warszawie.